Idõpont: 21:33
Toronto Maple Leafs
Idõpont: 17:46
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.18. 17:22  l  #1979
Ki is békülnék a Wings elleni vereséggel, ha legalább mi is betaláltunk volna. Közel kétszer többet ütöttek ők kapura, mint mi, tehát kis kerekítéssel 4-2-nek kellett volna születnie Nem annyira jó a Detroit védelme hogy, Conks ketrece érintetlen maradjon. (Vagy mégis?) Egyébként meg grat neki.
Dubnyk remekel egy szinttel lejjebb, mi meg Roloson eröltetjük, ha már ennyit kap, dolgozzon is meg érte, alapon.
Csak eredménye nincs
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.18. 14:39  l  #1978
Nincs csarnok javitás. Canadian Rodeo miatt nem használhasák a csarnokot plusz volt 2 concert a csarnokban.
1.sor

Válasz hirnalon hozzászólására (#1977)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.18. 13:59  l  #1977
Azért ez irtó durva, hogy már 13 meccset játszottatok idegenben... Stadionfelújítás van Nálatok, vagy miért szopat Titeket ennyire a schedule?
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.16. 13:58  l  #1976
Reddox
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.14. 14:03  l  #1975
Deslaurier nem volt rosz a vereség nem rajta mulott.A LEAFS nagyon jol játszott.Szerintem ez a LEAFS a év meglepetése.Öröm nézni öket.
1.sor

Válasz Cherry Grove hozzászólására (#1974)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.14. 13:58  l  #1974
Ez egy tipikus Oilers mérközés volt egy hoszu tura után.Gagnernek voltak böven helyzetei idág is de semi sem sikerült neki remélhetöleg az elsö goljával meg fordul a kocka.
1.sor

Válasz atcq hozzászólására (#1973)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.14. 8:02  l  #1973
Gagner megszerezte első gólját! Remélem megtört nála a jég és ezután már hozza a tavalyi formáját. Deslauriersnek nem nagyon ment
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.13. 16:29  l  #1972
Másnak nem is nagyon tudom elképzelni csak, hogy Macintyre helyett ossza a pofonokat.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.13. 16:25  l  #1971
Nem csak arra.MacIntyret fogja helyetesiteni mivel MacIntyre sérülése elég komoly.Nem számithatnakrá kb 3 honapig.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.13. 15:11  l  #1969
Boulerice ma este befog mutatkozni a LEAFS ellen.Ismeretlen játékos itt nyugaton.Eric Cole szerint nagyon jo kemény játékos.
Deslauriers lesz a kezdö kapus megint ma este.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.12. 7:53  l  #1968
Oilers have claimed forward Jesse Boulerice off waivers.
Figyelemre méltó a statja: NHL Totals: 170 8 2 10 -17 333
Biztos jó lesz valamire
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 16:27  l  #1967
láb kifordít és bepasszol. a vak is látta. legalább vegyétek le a szemüveget és legyen bennetek annyi, hogy azt mondjátok, hogy igen szabálytalan volt, bíró megadta, ez van.
MVP

Válasz oilers2 hozzászólására (#1966)
  ------------

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 16:01  l  #1966
Az a gól tényleg korcsolyáról ment be, de ha Cole direkt belsőzte így a hosszú sarokba, akkor mehetne a Barcelonába is.
Rookie

Válasz stero hozzászólására (#1964)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 11:30  l  #1965
a tegnapi meccs örömére:

MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 9:08  l  #1964
a baj csak az, hogy az első gólotok teljesen szabálytalan volt.
MVP

Válasz oilers2 hozzászólására (#1960)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 8:52  l  #1963
Mikor tavaly ide jött Garon fantasztikusan védett, vele produkáltuk a feltámadást, ki is szorította Rolit. Idén sem rossz de azt a pluszt nem tudja hozni eddig amit tavaly. Ha Deslauriers tartja jó formáját, akkor Garon és Roli közül biztos elpasszoljuk az egyik kapust, gondolom Rolosont, mivel háromszor annyit keres, mint Garon, Szerintem ezért is véd Roli többet, hátha megtetszik valakinek.
Rookie

Válasz la_mikee hozzászólására (#1962)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 8:43  l  #1962
és mi a helyzet Garonnal?
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 8:36  l  #1961
Deslauriers-t a kapuba!!! (Roli helyett)
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.11. 8:35  l  #1960
Láttam az első két harmadot. Az elsőben szvsz jók voltunk, végre nem aludtunk be, többet támadtunk, igaz a Rangers elég halovány volt nem is emlékszem, hogy lett volna ziccerük az 1. harmadban. Ez ki is tartott a 2. harmad feléig, de mikor szépített a Rangers, onnantól nagyon beszorultunk. "Dölórié" hatalmasakat védett és kapuvas is volt. Így legyen ötösöm a lottón, ahogy tegnap megtippeltem a kettő kettőt.
Rookie

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.10. 11:49  l  #1959
Meglátjuk, mindenesetre szerintem kevés gól lesz, de az tutti, hogy mi nem lövünk sokat...
4.sor

Válasz oilers2 hozzászólására (#1958)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.10. 11:46  l  #1958
Ha lennétek olyan kedvesek 2-nél nem több gólt ütni, akkor talán jók lehetünk egy x-re.
Rookie

Válasz Kip hozzászólására (#1957)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.10. 11:32  l  #1957
Reszkessetek!!!
A 4 eddigi novemberi meccsünkből már egyet meg is nyertünk, úgyhogy kirobbanó formában vagyunk!!!
4.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.07. 8:05  l  #1956
5-0-ról felhozni a meccset... Akár örülhetnék is. De két harmad alatt 5-öt kapni?!
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.06. 8:54  l  #1955
Két kapott gól után 4-et ütöttünk. 4-2-ről mégis sikerült elvesztenünk a találkozót. Kár érte
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.03. 17:13  l  #1954
Nem is hittem a szememnek, hogy csak ütjük a gólokat egymás után és játszottunk egy sokgólos jó iramú meccset és persze nyertünk.
2.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.03. 0:57  l  #1953
Na ütöttünk 5 gólt! Ilyet is ritkán látni. MacT végre vissza tette Pennert az első sorba, vissza állította az ifjoncok sorát és Cole ment a harmadikba Pisani és Moreau mellé. Hemsky beütötte az első gólját egyből jött a második is. Remélem megtört nála a jég. De még midnig keveset lövünk kapura.
Rookie

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.01. 22:37  l  #1952
Roli nem nagyon akar visszaonulni még, mekkorákat védett ma is. Moreau 1 perccel a vége előtt lőtt egy mákos gólt, Ward nem tudom mit csinált. Lehozták a kapust, kapuvasat ütöttek, majd Roli a gólvonalon állította meg a pakkot, azután Moreau üres kapu. Bárcsak minden meccs ilyen emberi időpontban lenne.
Rookie

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.11.01. 19:46  l  #1951
Ha jól tudom, MacT sokak szemébe (volt) szálka. Sokan nem szeretik mind a szurkolók, mind a játékosok körében. Ha jól tudom volt aki azért nem szerződött a csapathoz, mert nem volt megelégedve a vezetőség módszereivel. Épp itt lenne az ideje a váltásnak, ha jól tudom az egyik legrégebbi edző (egy csapatnál).
1.sor

Válasz Cherry Grove hozzászólására (#1950)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 14:55  l  #1950
Na nem idáig nem volt sok panasz MacTavishal kapcsolatban.Persze a professional szar keverök azok állandoan panaszkodnak de a ezeknek a szavára hivatalosan senki nem halgat.A sport reporterek:ezeknek van a nagy befolyása a szurkolok hangulatába.De idáig szerintük MacTavish egyik legjobb szakember Canadában.Ez kérdéses de ez a véleményük.
1.sor

Válasz atcq hozzászólására (#1949)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 14:12  l  #1949
MacT fejét már évek óta követelik: a szurkolók, a játékosok, mindenki szidja, mégis a helyén maradt. Hacsak Katz ki nem rúgja, MacT maradni fog. Vagy felfelé bukik mint Lowe.
1.sor

Válasz Cherry Grove hozzászólására (#1948)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 13:18  l  #1948
A 3 utolso évben nem volt playoff,és ugy nézki a dolog ugyan csak nem lesz az idén.Itt nagyábol a szurkolok szerint ha a csapat nagyon leszakad a táblázaton akkor edzö változtatást kell csinálni.MacTavishnak meg volt minden alkalma hogy a csapat jol szerepeljen de én ugy látom hogy mindegy hogy kit hoznak ide valamilyen ok miat nem válnakbe.Hogy ki felelös ezért?az edzö szerintem.
1.sor

Válasz Cherry Grove hozzászólására (#1947)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 13:04  l  #1947
OILERS stats MacTavish irányitása alat..

Season Age Lg Team GP W L T OL PTS PTS% Finish G Plyf W Plyf L Plyf T Plyf W% Plyf Notes
2000-01 42 NHL Edmonton Oilers 82 39 28 12 3 93 .567 2nd
2001-02 43 NHL Edmonton Oilers 82 38 28 12 4 92 .561 3rd
2002-03 44 NHL Edmonton Oilers 82 36 26 11 9 92 .561 4th 6 2 4 0 .333
2003-04 45 NHL Edmonton Oilers 82 36 29 12 5 89 .543 4th
2005-06 47 NHL Edmonton Oilers 82 41 28 13 95 .579 3rd 24 15 9 0 .625 Western Conference Champions
2006-07 48 NHL Edmonton Oilers 82 32 43 7 71 .433 5th
2007-08 49 NHL Edmonton Oilers 82 41 35 6 88 .537 4th
2008-09 50 NHL Edmonton Oilers 9 4 4 1 9 .500 5th
Career NHL 583 267 221 47 48 629 .539 30 17 13 0 .567
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 12:19  l  #1946
Teljesen igazad van, én sajnáltam is, hogy Glencross elment. Akkor csak azért nem adtam ennek hangot, mert úgy gondoltam, hogy rengeteg fiatal tehetséges csatárunk van, akik miatt amúgy sem nagyon férne be a csapatba. Ehhez képest idén ezek a fiatalok messze-messze nem azt a formát hozzák, mint tavaly. (de a többi csatár sem). Egy Nashville ellen (már bocsánat), de csak 5 a 3-ra tudunk betalálni.... Szégyen!
1.sor

Válasz oilers2 hozzászólására (#1945)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 11:39  l  #1945
Ahhoz képest, hogy Glencross tavaly nálunk a negyedét kereste Cole-nak (4 mila) és Flames-ben is 1,2 milát keres, már több pontja van mint Eric-nek... Ha a csapat javul remélem Cole mutatói is javulni fognak, mert ez nagyon sovány egy ilyen kaliberű csatártól.
Rookie

Válasz atcq hozzászólására (#1944)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.31. 8:05  l  #1944
Na, tessék! 1-3 nem ide. És azt egy szerencsétlen potyagólunkat is védő szerezte. Sűrgősen javítanunk kell a támadójátékon, és PK-n, különben
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.28. 20:42  l  #1943
Úgy gondolom sokat elárul a csapat gólerősségéről, hogy a házi pontlista élén 0+6-tal Hemsky áll, majd két védő követi. A 17 ütött gól igen vérszegény. Az utolsó 4 meccs 4 - 14 -es aránya pedig kritikán aluli. Gagner és Brodziak pedig mintha jégen sem lenne. Sebaj, lesz ez még jobb is.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.28. 17:21  l  #1942
Én még bízom a feltámadásban, a most következő road tour szerintem sok mindenre választ ad. Viszont MacT-t már tavaly elküldtem volna, egész meccsen csak a száját tátja, semmi tüzet nem látok benne. 17 ütött gól borzasztóan kevés, nyugaton mögöttünk csak a Coyotes áll 15 góllal és egy meccsel kevesebbel, míg előttünk a 24 gólos Colombus. Óriási a szakadék. És az a baj alig próbálkozunk kapura ütéssel egész meccsen.
Rookie

Válasz Cherry Grove hozzászólására (#1941)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.28. 16:07  l  #1941
Ugy látszik semi nem változott az idén minden a régi.Kifogás az van böven MacTavishtoL.Ezt a embert elkel zavarni.Egy év kivételével MacTavish müködése fingica fürcig.
1.sor

Válasz oilers2 hozzászólására (#1940)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.10.28. 9:38  l  #1940
Hiába variálja a sorokat, mindenki formán kívül van. Impotens, lassú körülményes a támadójáték, az első harmadot állandóan átaludjuk, amikor lőni kellene még passzolunk, amikor 2 az 1 re visszük ellőjjük. 8 meccsből ez a második ahol gólt sem tudunk ütni. Saját harmadban is számos korongot eladunk. És még így is majdnem nyertünk mert Roli pazarul védett. Legalább 1 pontot kaptunk...